title

АКЦІОННІ ПРОПОЗИЦІЇ

Роутер у подарунок!Поповніть рахунок в розмірі абонентської платні за рік або більше та отримайте сучасний WiFi 5 роутер з підтримкою функцій Wave 2 у подарунок! Даруємо роутер з портами 100 Мбіт/с абонентам з тарифами Mega, та з 1 Гбіт/с портами абонентам з тарифами Giga!
Переходь на PON!Переходьте на підключення по найкращій технології — PON, а заплатимо за це ми! Для участі в акції треба обрати та замовити тарифний план Giga, та внести на особовий рахунок 600 гривень, які ми повернемо Вам на рахунок протягом року.
PON у подарунок!Підключення по найкращій технології — PON у подарунок! Замовте підключення по технології PON та внесіть передплату у розмірі абоненської платні обраного тарифного плану за 1 рік або більше, і ми підключимо Вас до PON мережі за власний рахунок! PON мережа не боїться блискавок, не потребує живлення на проміжних вузлах звʼязку, та дозволяє отримувати швидкісний та надійний звʼязок!

handspДля замовлення акціонної пропозиції необхідно повідомити нас про своє бажання по телефону або повідомленням у Особистому кабінеті або Телеграм-боті, підтвердити технічну можливіть та наявність обладнання, та внести кошти на особовий рахунок. Одночасно можна замовити тільки одну акціонну або заохочувальну пропозицію. Списання коштів у повному обсязі відбувається у момент активації акціонної пропозиції за весь строк дії.